A 2013-as MAdT szponzorai


Köszönjük a támogatást!
Vissza
LVI. Gyöngyösbokréta és XLIII. Durindó

A XLIII. Durindó műsora a színházteremben


 1. Szabadkai Zeneiskola, Szabadka
Szabó Batancs Anett
Moholi dallamok
Művészeti vezető: Csizmadia Anna

2. Levendula Népi Kézműves Egyesület, Magyarkanizsa
Ördögcsáklya leánykar
Somogyi dalok
Művészeti vezető: Varga Viola

3. Testvériség Művelődési Társulat, Martonos
Babarózsa énekcsoport
Al-dunai székely népdalok
Művészeti vezető: Csányi Tamara
Összeállította: Csizmadia Anna

4. Tisza tamburazenekar, Péterréve
Tisza tamburazenekar
Kiöntött a Tisza a partjára

5. Dózsa György Magyar Művelődési Központ, Bajmok
Gombolyító énekkar
Bácskai dalok
Művészeti vezető: Lepár Krisztina

6. Újhelyi Éva, Gyála
Galga menti népdalok
Művészeti vezető: Újhelyi Éva

7. Ozoray Árpád Magyar Művelődési Egyesület, Magyarkanizsa
Cifraszűr népdalkórus férfikara
Vajdasági lakodalmas dalok és ivónóták
Művészeti vezető: Csizmadia Anna

8. Petőfi Sándor Művelődési Egyesület, Kishegyes
Rezeda asszyonykórus
Bácskai dalok
Művészeti vezető: Borsodi Patyerek Orsolya

9. Martonosi Testvériség Művelődési Társulat, adai Aranykapu, Martonos
Bagi Valentina és Lepár Krisztina
Galga menti dallamok
Művészeti vezető: Csizmadia Anna

10. Torontál Magyar Oktatási, Művelődési és Ifjúsági Központ, Kisorosz
Ördög Lóránt
Szatmári citeramuzsika
Művészeti vezető: Ördög Lóránt

11. Szabadkai Zeneiskola, Szabadka
Ledenyák Lea
Moholi dallamok
Művészeti vezető: Csizmadia Anna

12. Aranykapu Művelődési Egyesület, Ada
Hadik Anett és Hadik Anikó
Galga menti népdalok
Művészeti vezető: Lepár Krisztina

13. Petőfi Sándor Művelődési Egyesület, Kishegyes
Szajkó énekcsoport
Kalocsai dalok
Művészeti vezető: Borsodi Patyerek Orsolya

14. Aranykapu Művelődési Egyesület, Ada
Lepár Krisztina
Visai dallamok
Művészeti vezető: Csizmadia Anna

15. Testvériség Művelődési Társulat, Martonos
Búzavirág leánykórus
Galga menti népdalok
Művészeti vezető: Kószó Vivien és Gulyás Ágnes
Összeállította: Csizmadia Anna

16. Fehér Akác Művelődési Egyesület, Tóthfalu
Fehér Akác asszonykórus
Bácskai dalok
Művészeti vezető: Gordos Péter

17. Vajdasági Magyar Népművészeti és Közművelődési Központ, Újvidék
Gyenge Júlia
Kupuszinai lakodalmas dalok
Művészeti vezető: Hanák Rigó Ildikó

18. Jókai Mór Művelődési Egyesület, Kispiac
Rozmaring népdalkör
Rozmaringnak csak az a szokása (bácskai dalok)
Művészeti vezető: Pásztor Klára

19. Szőke Tisza Művelődési Egyesület, Adorján
Kovács Miklós
Dél-alföldi katonadalok
Művészeti vezető: Kovács Miklós

20. Szabadkai Zeneiskola, Szabadka
Klima Döniz
Kalocsai sárközi dallamok
Művészeti vezető: Csizmadia Anna

21. Martonosi Testvériség Művelődési Társulat, Martonos
Bagi Valentina
Al-dunai dallamok
Művészeti vezető: Csizmadia Anna

22. Aranykapu Művelődési Egyesület, Ada
Pántlika leánykórus
Bácskai dalok
Művészeti vezető: Lepár Krisztina

23. Vajdasági Magyar Népművészeti és Közművelődési Központ, Újvidék
Guzsalyas énekegyüttes
Gombosi dalok
Művészeti vezető: Hardi Klemm Katalin

24. Százszorszép Művelődési Egyesület, Törökfalu
Törökszegfű asszonykórus
Moholi népdalok
Művészeti vezető: Török Klára

25. Aranykapu Művelődési Egyesület, Ada
Lepár Emese
Kalotaszegi népdalok
Művészeti vezető: Lepár Krisztina

26. Testvériség Művelődési Társulat, Martonos
Széll Attila
Bácskai katonanóták
Művészeti vezető: Széll Attila
Összeállította: Csizmadia Anna

27. Székej Égető Krisztián, Törökkanizsa
Szatmári kondástáncok és oláhosok
Művészeti vezető: Székej Égető Krisztián

28. Széchenyi István Magyar Művelődési Egyesület, Tamásfalva
Az egyesület dalosköre
Tréfás népdalok Bodor Anikó gyűjtéséből
Művészeti vezető: Szarka Edit

29. Kossuth Lajos Művelődési Egyesület, Veprőd
Nefelejcs vegyes énekcsoport
Gombosi népdalok
Művészeti vezető: Smih Jolán

30. Szalmaszál Művelődési Egyesület, Székelykeve
Az egyesület hagyományőrző csoportja
Bukovinai székely népdalok Bodor Anikó gyűjteményéből
Művészeti vezető: Antal Anna

31. Vadvirág Hagyományápoló Kör, Ada
Vadvirág asszonykórus
Moholi dalok Bodor Anikó gyűjtéséből
Művészeti vezető: Csonka Katalin

32. Népdalbarátok Klubja, Felsőhegy
Az egyesület vegyes kórusa és citerazenekara
Vajdasági népdalok
Művészeti vezető: Graca Attila

33. József Attila Művelődési Egyesület, Cservenka
Az egyesület vegyes kórusa
Népdalcsokor a bácskai Tisza mentéről
Művészeti vezető: Pásti Zsuzsanna

34. Szabadkai Zeneiskola, Szabadka
Dalkötő leánykar
Csókai dallamok
Művészeti vezető: Csizmadia Anna

35. Népkör Magyar Művelődési Központ, Kúla
Árvácska vegyes énekcsoport
Gombosi lakodalmas dalok
Művészeti vezető: Vendel Gyöngyi

36. Petőfi Sándor Magyar Művelődési Egyesület, Pancsova
Kemény Mária
Hertelendifalvi népdalok
Művészeti vezető: Kemény Mária

37. Dugonics András Piarista Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
Vékony Evelin
Moldvai guzsalyas énekek
Művészeti vezető: Fábri-Ivánovics Tünde

38. Petőfi Sándor Magyar Kultúrkör, Óbecse
Botra férfikórus
Tisza menti lakodalmas dalok
Művészeti vezető: Szerda András

39. Szirmai Károly Magyar Művelődési Egyesület, Verbász
Rozmaring asszonykórus
Tisza menti népdalok
Művészeti vezető: Balog Péter

40. Krajcárka énekcsoprt, Bácskertes
Krajcárka énekegyüttes
Kupuszinai szerelmi dalok
Művészeti vezető: Id. Csizmadia Anna

41. Orgonavirág Hagyományápoló Kézimunka Csoport, Torda
Orgonavirág asszonykórus
Tordai népdalok
Művészeti vezető: Rontó Márta

42. Testvériség–egység Művelődési Egyesület, Kisorosz
Gyöngykaláris vegyes kórus
Kisoroszi népdalok
Művészeti vezető: Ács Gyula

43. Czéczó Banda, Ada
Czéczó banda
Van két hete, de vagy már három...
Művészeti vezető: Resócki Rolland

44. Ozoray Árpád Magyar Művelődési Egyesület, Magyarkanizsa
Gulyás Ferenc
Vajdasági bordalok
Művészeti vezető: Csizmadia Anna

45. Muzslai Petőfi Sándor Magyar Művelődési Egyesület, Muzslya
Lele József
Népdalcsokor
Művészeti vezető: Lele József

46. Aranykapu Művelődési Egyesület, Ada
Cifrázó citerazenekar
Láttad-e, láttad-e? (szlavónia dalok)
Művészeti vezető: Micsik Béla és Lepár Emese

47. Dózsa György Magyar Művelődési Központ, Bajmok
Búzavirág énekkar
Népdalcsokor
Művészeti vezető: Kókai Deli Márta

48. Szélmalom Művelődési Egyesület, Völgypart
Aranyeső asszonykórus
Tiszamenti dalok
Művészeti vezető: Ódri Margaretta

49. Varga Attila, Szabadka
Szatmári dalcsokor Horpácsik János dalaiból
Művészeti vezető: Varga Attila

50. Aranykalász Művelődési Egyesület, Völgyes
Aranykalász asszonykórus
Völgyesi tréfás dalok
Művészeti vezető: Kovács Marika

51. Takáts Rafael Magyar Kultúrkör, Padé
Haranga asszonykórus
Vajdasági népdalok
Művészeti vezető: Pámer Pintér Patrícia

52. Testvériség Művelődési Egyesület, Bajsa
Csalogány népdalkör és citerazenekar
Zenta környéki népdalok
Művészeti vezető: Piukovity Boglárka

53. Egység Művelődési Egyesület, Nagykikinda
Őszirózsa asszonykórus
Tisza menti dalok
Művészeti vezető: Varga Rozália

54. Testvériség Művelődési Társulat, Martonos
Erdélyi Adrienna
Bácskai népdalok
Művészeti vezető: Bagi Valentína
Összeállította: Csizmadia Anna

55. Községi Nyugdíjas Egyesület, Ada
Őszirózsa asszonykórus
Tisza menti dalok
Művészeti vezető: Nagypál Ilona

56. Flaman–Hézső citerakettős, Szentmihály–Zenta
Moholi népdalok Vlasity Károlyné Zélity Klárától
Művészeti vezető: Flaman István és Hézső Zsolt